پذیرش مقاله مهندسی صنایع

موسسه نارون ژورنال آماده ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی در زمینه پذیرش  مقاله مهندسی صنایع می‌باشد. رشته مهندسی صنایع به دلیل شرایط مناسب کاری  دارای محبوبیت زیادی است. بسیاری از رتبه‌های برتر کنکور علاقمند به تحصیل  در این رشته هستند. به همین دلیل تعداد مقالات ایرانی در مجلات مهندسی  صنایع رقم قابل قبولی را شامل می‌شود.

به دلیل مشکلاتی که ممکن است در فرایند پذیرش مقاله و چاپ مقاله برای پژوهشگران این رشته ایجاد شود، موسسه نارون ژورنال تمامی خدمات مرتبط  با پذیرش مقاله مهندسی صنایع را ارائه می‌دهد. این خدمات از مرحله  تحلیل‌های آماری و نرم افزاری آغاز شده و تا مرحله ترجمه نیتیو، نگارش کاور  لتر، سابمیت مقاله، اخذ پذیرش و چاپ نهایی را شامل می‌شود. در ادامه با  این خدمات بیشتر آشنا خواهید شد.

گرایش‌های تحت پوشش در پذیرش مقاله مهندسی صنایع

موسسه  نارون ژورنال در تمامی گرایش‌ها و حوزه‌های پژوهشی رشته مهندسی صنایع خدمات  پذیرش مقاله و چاپ مقاله را ارائه می‌دهد. به دلیل گستردگی حوزه‌های  پژوهشی این رشته امکان نام بردن از تمامی آن‌ها میسر نیست. با این حال در  حوزه‌ها و گرایش‌های زیر امکان اخذ پذیرش مقاله مهندسی صنایع وجود خواهد  داشت:

  • بهینه سازی سیستم‌ها
  • سیستم‌های سلامت
  • مدیریت نوآوری و فناوری
  • مدل‌سازی سیستم‌های کلان

مجلات تحت پوشش در پذیرش مقاله مهندسی صنایع

هم اکنون  صدها هزار عنوان مجله علمی در جهان منتشر می‌شود. برای اعتبار یابی این  مجلات و تفکیک مجلات با کیفیت و مجلات دارای کیفیت پایین ساده‌ترین راه  مراجعه به پایگاه‌های معتبری همچون ISI و اسکوپوس یا مراجعه به ناشران علمی شناخته است. موسسه نارون ژورنال آماده  همکاری در پذیرش مقاله مهندسی صنایع از مجلات نمایه شده در پایگاه‌ها و  انتشارات معتبر زیر می‌باشد.

سایت چاپ مقاله و پذیرش مقاله نارون ژورنال را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *