پذیرش مقاله علوم سیاسی

 

موسسه نارون ژورنال آماده همکاری با پژوهشگران، دانشجویان و اساتید در زمینه پذیرش مقاله علوم سیاسی می‌باشد. علوم سیاسی یکی از رشته‌های محبوب در سراسر جهان به شمار می‌رود. در ایران نیز این رشته مورد علاقه بسیاری از دانشجویان است و اساتید مطرحی در این رشته در دانشگاه‌های معتبر ایران درحال تدریس هستند. به دلیل ماهیت این رشته امکان گرفتن پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی برای پژوهشگران بسیار دشوار است.

تعداد مجلات علوم سیاسی در داخل و خارج از ایران بسیار کم است. از سوی دیگر استانداردهای بسیار بالای چاپ و پذیرش مقالات باعث شده است که میزان ریجکت شدن مقالات علوم سیاسی بسیار زیاد باشد. موسسه نارون ژورنال آمادگی دارد تمامی خدمات مرتبط با پذیرش مقاله علوم سیاسی را به دانشجویان و پژوهشگران ارائه دهد. این خدمات شامل مشاوره در انتخاب عنوان، مشاوره در نگارش مقاله، ترجمه نیتیو و تخصصی مقاله، نگارش کاور لتر مقاله، فرمت بندی مقاله مطابق با فرمت مجله انتخاب شده، سابمیت مقاله، پذیرش مقاله و در نهایت چاپ مقاله می‌باشد.

گرایش‌های و حوزه‌های مرتبط با پذیرش مقاله علوم سیاسی

  • پذیرش و چاپ مقاله علوم سیاسی در گرایش مطالعات منطقه‌ای
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم سیاسی در گرایش روابط بین‌الملل
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم سیاسی در گرایش علوم سیاسی
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم سیاسی در گرایش اندیشه سیاسی
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم سیاسی در گرایش دیپلماسی و روابط بین‌الملل
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم سیاسی در سایر حوزه‌های مطالعاتی این رشته

مجلات تحت پوشش برای پذیرش مقاله علوم سیاسی

در انتخاب مجله مناسب برای پذیرش مقاله علوم سیاسی باید به چند نکته اساسی توجه نمود. مورد نخست این است که مجله انتخاب شده باید در یکی از پایگاه‌های معتبر بین‌المللی یا داخلی مانند ISI، اسکوپوس، ISC و یا علمی پژوهشی وزارت علوم نمایه شده باشد. همچنین باید توجه نمود که مجله در لیست مجلات نامعتبر که توسط وزارت علوم منتشر می‌شود قرار نداشته باشد. در ادامه به برخی از مجلاتی که امکان پذیرش مقاله علوم سیاسی در آن‌ها وجود دارد اشاره شده است.

سایت چاپ مقاله و پذیرش مقاله نارون ژورنال را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *