پذيرش مقاله آموزش زبان انگليسي

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۱۵:۱۸

مجلات تحت پوشش در پذيرش مقاله آموزش زبان انگليسي

موسسه نارون ژورنال به دليل همكاري با پژوهشگران برجسته كه در بسياري از مجلات معتبر به عنوان داور فعاليت دارند، آماده همكاري براي پذيرش مقاله آموزش زبان انگليسي مي‌باشد. در ادامه با برخي از پايگاه‌ها و مجلاتي كه امكان اخذ پذيرش مقاله و چاپ مقاله وجود دارد آشنا خواهيد شد:

  • پذيرش مقاله زبان انگليسي از مجلات ISI: پايگاه ISI هزاران مجله علمي از كشورهاي مختلف جهان را نمايه مي‌كند. مجلات اين پايگاه بالاترين كيفيت را در بين مجلات علمي دنيا دارند و در تمامي دانشگاه‌ها و مراكز علمي داراي اعتبار هستند. هم اكنون امكان اخذ پذيرش مقاله آموزش زبان انگليسي از مجلات اين پايگاه وجود دارد.
  • پذيرش مقاله زبان انگليسي از مجلات ISC: مجلات نمايه شده در پايگاه استنادي علوم جهان اسلام يا همان ISC نيز در زمره مجلات با كيفيت هستند. اين مجلات در داخل كشور داراي اعتبار هستند و برخي از آن‌ها در خارج از ايران نيز اعتبار دارند. دانشجويان و پژوهشگران گرامي مي‌توانند براي اخذ پذيرش مقاله از مجلات اين پايگاه درخواست خود را ارسال نمايند.
  • پذيرش مقاله زبان انگليسي از مجلات علمي پژوهشي داخلي: دانشجويان زبان انگليسي كه قصد ارسال مقاله خود به مجلات علمي پژوهشي داخلي را دارند، بعد از ارسال مقاله به آدرس ايميل نارون ژورنال، مي­توانند نام مجله متناسب با مقاله خود را از ما دريافت دارند تا بعد از اخذ تائيد نهايي از سوي دانشگاه مربوطه، مقاله جهت اخذ پذيرش ارسال به مجله گردد.

پذيرش مقاله زبان انگليسي از مجلات اسكوپوس: مجلات نمايه شده در پايگاه اسكوپوس نيز جزو برترين مجلات دنيا هستند. اسكوپوس يكي از زيرمجموعه‌هاي انتشارات الزوير مي‌باشد. هم اكنون امكان اخذ پذيرش مقاله از مجلات اين پايگاه براي دانشجويان رشته‌هاي زبان انگليسي وجود دارد.

 

سايت پذيرش مقاله و چاپ مقاله نارون ژورنال را مشاهده كنيد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *